Na školní výlet jela 6. a 7. třída do Liberce. Vyjeli jsme v 5 hodin ráno autobusem do Stránčic, pak vlakem, metrem a z Prahy do Liberce žlutým autobusem, kde bylo video a občerstvení. V Liberci jsme šli do Babylonu: tam nejdříve do Aquaparku, pak do IqCentra (tam jsme zkooušeli různé pokusy z fyziky) a na oběd - mohli jsme sníst co jsme chtěli i sami si nandat zmrzlinu. Potom jsme šli do labirintů a nakonec na chvilku do Lunaparku a už byl čas jet domů. Cestou z Prahy bylo v Úhřiněvsi neštěstí, vlak měl spoždění a autobus ze Stránčic nám ujel. Objeli jsme tedy vlakem přes Čerčany až na Marjánku. A tam už na nás čekali někteří rodiče a rozvezli nás domů. Moc jim za to děkujeme. A hned  bychom jeli ještě jednou na stejný výlet.

žáci 6. a 7. třídy