Překvapení na základním kole Přeboru škol

Letos na školním kole se na 2. stupni hrálo pouze o místo náhradníka, protože sestava pro okres, kraj a možná i republiku je jasná. Zlámaná, Vilímová, Žák a Heger.

Přesto jsme se dočkali překvapení, a to poměrně velkého, když Vašek Šíma porazil Honzu Hegera. Vzhledem k tomu, že se neúčastbila Julie, tak to Vaškovi stačilo na 3. místo.

1. Anna Zlámaná 5 bodů

2. Daniel Žák 4 bodů

3. Václav Šíma 3 body.

4. Jan Heger 2 body

5. Jan Nedvěd 1 bod

6. Daniel Janev 0 bodů

Obě kategorie hrály systémem každý s každým. I na 1. stupni vítěz vyhrál vše. O 2. místě rozhodoval jediný pomocný bod. Překvapivě to nebyl Vojta Hrbek, kdo ho měl. Ale vůbec největším překvapením bylo 4. místo Verči Vilímkové, která si tak vybojovala právo hrát za školu v této kategorii. Takže družstvo školy pro okres bude hrát ve složení : Hrbek M., Hrbek V., Štěpnička, Vilímková.

1. Matěj Hrbek 8 bodů

2. Jakub Štěpnička 6 bodů