Poděkování sponzorům

Asi není tajemstvím, že škola nemá tolik peněz, kolik by k výuce, ke tvoření žáků  a vůbec ke všem aktivitám, které by dětem  umožnily zábavné, poutavé a nenásilné objevování světa, bylo potřeba.

O to větší dík patří všem těm, kteří si tuto skutečnost uvědomují a pomáhají nám, učitelům, tuto složitou situaci řešit tak, aby děti měly lepší možnosti pracovat s materiálem, k němuž by se bez přispění lidí, ochotných pomoci, jen obtížně dostávaly.

Kromě již zmiňovaného příspěvku obecního zastupitelstva, které činí 1000 Kč na žáka první třídy za školní rok a pomáhá nám pokrýt náklady spojené s nákupem sportovních, výtvarných a jiných potřeb pro výuku nejmenších školáků, které by museli jinak buď hradit rodiče nebo bychom je zkrátka nemohli z finančních důvodů uskutečnit, je třeba ocenit i nezištnou pomoc občanů Stříbrné Skalice, kteří pomáhají se zajištěním materiálu pro školní dílny a keramický kroužek. Konkrétně bychom chtěli poděkovat pánům Burianovi a Havlíkovi, bez nichž by byl provoz školní dílny a keramického kroužku citelně dražší a pro některé žáky tím i méně dostupný.

Panu Burianovi děkujeme i za opakovaný finanční příspěvek do fondu SRPŠ, z nějž  jsou hrazeny např. Mikulášské nadílky nebo odměny do soutěží pořádaných na Den dětí a podobně.