Pan Kaplan má třídu rád

29. 5. 2009

Na tomto představení jsme byli v pátek 29.5.2009 v divadle ABC. V 17:00 jsme se všichni sešli před školou a nastoupili do objednaného autobusu. Cesta utíkala rychle. Brzy jsme byli na místě.

Pan řidič nám zastavil docela daleko od divadla, takže jsme se pěkně prošli. Chvíli před začátkem představení nám byl dopřán desetiminutový rozchod. Pak už jsme se shromáždili v budově divadla.

Před začátkem představení jsme se dozvěděli, že nás čeká komedie v hlavní roli s Oldřichem Víznerem. Pohodlně jsme se usadili a plni očekávání jsme se těšili, až se zvedne opona.

Představení nemělo příběh, ale bylo plné humorných situací a gramatických přeřeků.

Děj se odehrává za druhé světové války. Uprchlíci z různých zemí světa přijeli do Ameriky, kde se začali učit anglicky. Celé představení bylo obohaceno tancem a písněmi jednotlivých ,,studentů“.

Všem se to moc líbilo. Domů jsme se vrátili okolo půlnoci.

H. Černá, K. Chytrová