Návštěva Národního divadla v Praze

V neděli 16.12. v podvečer se připojili čtyři žáci naší školy se dvěma paní učitelkami k ostatním kulturymilovným občanům naší obce a vypravili se do předvánočně naladěné Prahy, abychom navštívili Národní divadlo a viděli zde Shakespearovu  inscenaci  Král Lear. Před představením jsme měli ještě dost času na příjemnou procházku po centru Prahy a na malé posezení u zákusku. Představení samo dalo sice dětem trochu zabrat, ale vše jsme si vysvětlili a  navíc už sama návštěva divadla, které jsme si stihli důkladně projít, byla pro děti zážitkem. Byly totiž bez výjimky v Národním divadle poprvé.

A protože se v divadle samotném fotografovat nesmí, pořídili jsme tentokrát snímky jen z naší procházky předvánočním centrem Prahy.

Co dodat? Že děkujeme organizátorům této akce za to, že dětem účast umožnili a přejeme všem příjemné adventní i sváteční dny.

Náhledy fotografií ze složky Návštěva Národního divadla v Praze