Návštěva muzea a knihoven v Říčanech

12. 9. 2013

Já, Václav Šíma, Daniel Janev, a další děti ze školy z druhého stupně už čekalo na pani učitelku Zelenskou abychom jeli autobusem do Říčan, kde jsme se seřadili a šli jsme do přírodovědného muzea.Dům byl malý, ale hezký, jen zahrádka byla trochu zanedbaná. Nejdřív šla 6.třída a my jsme se zatím nasvačili . Asi po půl hodině vyšli ven a šli jsme dovnitř my. Uvnitř byly obrazy stromů, keřů, šišek a s dalšími přírodninami. Pak přišla jedna bioložka a začala nám vyprávět o různých přírodních útvarech a jevech., podívali jsme se na hystorii stromů v okolí Říčan a nakonec jsme dostali test.

Po návštěvě muzea jsme šli do knihovny pro děti na Komenského náměstí a do knihovny pro dospělé na Masarykově náměstí.

Václav Šíma