Jdi na obsah Jdi na menu
 


Domov důchodců v Hradci

12. 12. 2010

 

Dne 10. 12. 2010 byla první třída a někteří žáci druhé, páté, šesté a žákyně deváté třídy zpívat vánoční koledy v domově důchodců v Hradci. Autobus, kterým jsme měli jet měl skoro 45minut zpoždění. Ale nakonec jsem se dočkali. V Hradci se k nám připojila Eliška a šli jsme 100_3089.jpgrovnou do domova důchodců. Tam na nás také čekal pan Studnička s Dominikem, kteří vezli klávesy. Po sundání bund jsme šli zpívat. Dědečkové i babičky si s námi zazpívali koledy a pak nás obdarovali potleskem a my jsme jim přivezli malé kalendáříky s fotkami okolních krajin. Sestřičky si pro nás připravily čaj a sušenku. Cestou zpět jsme se stavili v obchodě a podívali jsme se na Betlém. V obchodě jsme dostali sladkost. Na náměstí jsme vysadili několik dívek a ostatní se vydali na oběd do jídelny.
Martina Nováková