Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den v první třídě

28. 4. 2012

Jednoho dne prvňáčci měli prostě "svůj den", čímž mám na mysli dítka hlučná, netrpělivá až nesnášenlivá, ba i hádavá. Byl to opravdu oříšek s nimi vydržet a udržet si přitom vnitřní klid. Když už se chýlilo k poledni a drobných kolizí bylo tak akorát, neudržela jsem se a na jednoho malého rváče jsem už vybuchla. Jeho sousedka natáhla ke mně drobnou ručičku s krabičkou antiperlí a se slovy: "Paní učitelko, nechcete bonbónek, co je dobrý na nervy?" Tím mne podnítila k smíchu a k následnému zamyšlení nad sebou. Můj vnitřní klid byl opět obnoven a my jsme mohli v klidu pokračovat ve své práci.

MS

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

thanks

(ronrogers, 25. 5. 2017 6:50)

Happy to hear the details of documents of the package.Thanks for this blog and I understood the term that you described here.Refer custom essay writing service if you want more details about your essay writing works.They were producing good and effective tips and guidelines for you and each of you can accept the good writing works from them.Search on web for getting better services.Visit https://essayguardian.com/.