Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cvičení v přírodě

30. 4. 2009
Obrazek Cvičení v přírodě
Dne 30.4 2009 vyšli jsme z náměstí směrem na Chocerady. Ovšem předtím nám pan učitel Fousek pustil film o přežití. Film se velice libil. Po filmu nadešel čas odchodu. Všichni se tedy sbalili a šlo se. Nedošli jsme ani do Chocerad, kousek  před nimi jsme odbočili a lesní cestou jsme se vydali k jedné chatce, kde jsme měli přestávku. Tam na nás čekalo čarodějné překvapení: dívky z 8. třídy se převlékly za čarodějnice a tančily kolem ohně a barvily nás malovátky. Pak už byl ale čas se vydat zpět do školy. Vylezli jsme velký kopec,  někteří z nás už nemohli. ale to už jsme byli na Čapíku a tam jsme se rozdělili na ty, co jdou na oběd, a na ty, co jdou domů...tím jsme vlastně ukolčili toto cvičení v přírodě.
A celou cestu jsme  měli hudební doprovod.  Moc se nám to líbilo a těšíme se na další čarodějný výlet.
Martina Svobodová
 

Náhledy fotografií ze složky Čarodějnice