Ve školním roce 2004/2005 jsme se zúčastnili těchto akcí:

Drakiáda

V říjnu roku 2003 se sešly děti na kopci jménem Čapík. Nejlepší letec byl odměněn čokoládovým drakem.

Mikuláš

Dne 5.12. 2003 navštívil naší školu Mikuláš ! Pokud žák (mimochodem velmi vystrašený) řekl básničku, dostal balíček se sladkostmi. Pokud ne, byl odvlečen čerty do školního sklepa.

Divadla:

Rebelové, Prokletí rodu Baskerwilů, Zvonokosy, Zpívání v Dešti

Divadélka

Lovci Mamutů, Cínový vojáček, Živí ptáčci, O statečné Máně

Hory

V tomto roce naše škola opět pořádala lyžařský kurz v Janově boudě v Dolním Dvoře.

Den matek - Superstar

Největší radost našim maminkám nejspíše udělala 8. a 9. třída svým číslem SUPERSTAR. Tady nechyběli ani porotci Ondřej Hejma, Gábina Osvaldová, Ondřej Soukup a Milan Herman.Byli doslova dokonalí ! V klání zpěváků nechyběla ani dnes tolik známá Anička Dajdou v podání Kryštofa Kuneše . . .

Cirkus

Dne 4.12. 2003 navštívil Stříbrnou Skalici cirkus rodiny Lánikovi.  V představení, které se konalo od 9.30 hodin, se představili kouzelníci, klauni, provazochodci atd. Jednoduše, bylo tam vše, co ke správnému cirkusu patří . . .

Domov důchodců

Děti z prvního stupně navštívily v Domově důchodců babičky a dědečky, zazpívaly jim a přednesly básničky.

Cesenatiko

Koncem tohoto školního roku jsme byli na ozdravném pobytu v Cessenatiku

Výlety:

1. a 2. třída: Český Štemberk

Jednoho červnového dne jsme celá 8.třída vyjeli na kolech, ujeli jsme asi 60 km. Žádné vážné úrazy se nestaly, ale více než my trpěla naše kola. Všichni jsme dorazili v pořádku, i když pořádně vyčerpaní.

9. třída: Máchovo jezero,

3. a 5. třída: Rokytnice nad Jizerou