7. kolo RŽL ve Stříteži

Krásný den si vybral Jirka Mejzlík pro pořádání dalšího kola žákovské ligy. Má to prostě domluvené. Po zběsilém loňském počasí ani stopa. Děti naopak mohly na stopovačku vyrazit mezi koly do místních luk a polí. Nikdo se neztratil. Opravdu. Každý uhrál aspoň půl bodu. Nemnoho hráčů však vyrazilo do dálav. Prázdniny prosely dětské pole. Nicméně 68 bylo účastno šachování.

Turnaj A

Vlašimskou stal se přehlídkou a to i v podobě domácích Dolních Kralovic. Všechno si posbírali jako správní hospodáři. Alespoň žaludek Julie uklidnila pohárem po předchozí nervozitě turnajové. Pokud by hrála i proti jiným jako proti Anežce, mohlo býti ještě veseleji.

Turnaj B

Tady už přece jen veseleji. 13. Honza Heger i 20. David Studzinski zahráli nad či na své možnosti.

Turnaj C

Tady zářila spokojeností Klárka Kopecká, jasná dívčí vítězka a 7. Matěj Hrbek také hlásí spokojenost. Naopak pětadvacáté místo Vojty Hrbka zklamáním není, půlbod si odvezl.

Zapsal Bolek

Náhledy fotografií ze složky 7. kolo RŽL ve Stříteži