4.kolo Říčany

18. 11. 2010

4. kolo RŽL v Říčanech s velkým úspěchem Davida Studzinského.

Do Říčan jsme vyrazili jako výprava z menšího města. Celkem 11 dětí a mračno doprovodu. V B turnaji hrála Anička Zlámaná, Julie Vilímová, Štěpán Popela a Dan Žák. V céčku pak David Studzinski, Jan Heger, Zbyněk Nenutil, Kryštof Čuda, Klára a Adéla Kopecké  a Matěj Marek. Vzhledem k tomu, že jsem dělal trenérské zkoušky, tak jsem viděl pouze první a poslední kolo. Ale bylo na co koukat. V béčku holky obsadily 4. a 5. místo mezi děvčaty. Zlámaná byla 16. celkově se 4 body. Vilímová uhrála o půl bodu méně a byla celkově 20.Štěpán Popela uhrál 3 body a byl 32. Dan Žák pak 34. se 2,5 body.

V céčku pak překvapoval David Studzinski. Po 5. kole měl 5 bodů a vedl, nakonec ale poslední dvě partie prohrál a bylo z toho 5. místo. Výsledek vynikající a uhrál si tak 4. výkonnostní třídu. Další tři skaličtí pak získali 3,5 bodu. Zbyněk Nenutil byl 20., Jan Heger    ( další příjemné překvapení ) 24. a Kryštof Čuda 25. Adéla Kopecká uhrála 3 body a byla 27. Klárka Kopecká 2,5 bodu a 35. místo. Poslední z naší výpravy pak Matěj Marek 1,5 bodu a 41. místo.

Bolek

Náhledy fotografií ze složky 4.kolo Říčany