3.kolo RŽL v Jílovém u Prahy

9. 11. 2010

2. místo Aničky Zlámané v B turnaji dívek a zisk 3. VT.

Tak se daří stále více a více. Už nejsme v B turnaji do počtu, ale i zde sbíráme úspěchy. Celkem jelo do Jílového 7 dětí. Zlámaná, Vilímová, Žák a Dvořák hráli v B turnaji, v C pak nastoupili Studzinski a obě Kopecké.

Začnu B turnajem. Tady holky řádily jako černá ruka. Anička Zlámaná nasazená až jako 22, zahrála velice dobře, získala 5.5 bodu a obsadila 3. místo celkově a byla 2. mezi dívkami. Jako první z našich dětí tak uhrála 3. výkonnostní třídu. Další vynikající výkon podala Julie Vilímová. 4. mezi dívkami, celkově 7. se 4.5 body, přestože byla až 24. nasazená. Výsledky holek jsou dokladem toho, jak  jim prospěla účast na Mistrovství Čech, kde se konečně naučily hrát pomalu a výsledky jsou ihned vidět. Tentokrát se neprosadil džentlmen mezi figurkami Dan Žák. Obsadil až 26. místo s 2.5 body, když poslední tři kola sehrál s Aničkou, Julií a Klárkou Kocourkovou. Galantně holkám přenechal body a zůstal tak na bodech, které si uhrál v prvních čtyřech kolech. Po 2. kole byl dokonce v čele, ale pak už se neprosadil. Nasazený byl jako 21., takže to celkem odpovídá stejně jako umístění Karla Dvořáka. Ten byl 32. s jedním bodem. I nasazený byl jako 32.

C turnaj se docela povedl Davidovi Studzinskému. Uhrál si 3.5 bodu, obsadil 17. místo a docela svou hrou začíná pošilhávat po udělení 4. výkonnostní třídy. Už je to na spadnutí. Adéla Kopecká si uhrála 2 body a byla 30. 2 body měla na svém prvním turnaji Klárka Kopecká a ta byla 32.  Na Adélce je vidět, že dlouho nehrála žádný turnaj, příště to bude lepší

Náhledy fotografií ze složky 3.kolo RŽL v Jílovém u Prahy