Žáci naší školy si stejně jako v loňském roce připravili adventní vystoupení, které předvedli druhou a třetí adventní neděli v kostele sv. Jakuba, v kostele sv. Jana Nepomuckého ve Stříbrné Skalici a v Domově důchodců v Hačce. S pásmem vánočních koled vystoupili žáci a žákyně na Boží hod vánoční před mší svatou v kostele sv, Jana Nepomuckého. Všichni účinkující Obrazekpřistupovali k účasti na vystoupení zodpovědně, velmi pěkný byl i přístup rodičů všech účinkujících, kterým děkujeme za podporu a trpělivost při přizpůsobování rodinného programu. Je jenom škoda, že někteří z řad veřejnosti neměli důvěru k připravovanému programu, který byl předem zkonzultován s panem farářem, a během nácviku nám do scénáře opakovaně zasahovali, což ztěžovalo práci těm, kteří se do nácviku pustili s radostí a nadšením. Přesto se podařilo dílko dovést ke zdárnému konci a drobným dílem přispět k vánoční atmosféře ve Stříbrné Skalici.
Za všechny, kteří se na přípravě programu podíleli, Martina Studzinská

Náhledy fotografií ze složky Advent(21)