Příspěvky

4.1.2019 - Tři králové

4. 1. 2019

V pátek 4. ledna se prvňáčkové již poněkolikáté vypravili po Stříbrné Skalici, aby zazpívali tříkrálovou koledu a napsali nad dveře magický nápis, který by měl provázet ty, kteří těmito dveřmi denně procházejí. Jedná se o tradici, kterou stojí za to dodržet, ale také o formu přání všeho dobrého spoluobčanům do nového roku. Koledníčci se nejdřív v místním kostelíku seznámili s tříkrálovou tradicí i s významem charitativní pomoci bližním v nouzi. Potom obešli mateřskou školku, obchody, restauraci i místní úřad.
Od občanů naší obce dostala škola částku 450 Kč, která bude použita na opravu pianina. Za příspěvek všem moc děkujeme!

Krabice od bot - sbírka ukončena

6. 12. 2018

Dnes skončila sbírka vánočních dárků pro sociálně znevýhodněné děti. Sešlo se neuvěřitelných 38 krabic s dárky, které jsme odvezli do charitativního centra v Kutné Hoře. Děkujeme Vám jménem obdarovaných dětí. Jste úžasní!