Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děkujeme, jako každý rok!

 

 I letos jsme využili částku věnovanou obecním zastupitelstvem pro prvňáčky za věci, které nám pomohly zpestřit a ozvláštnit výuku, aniž bychom zatěžovali peněženky jejich rodičů dalšími výdaji.

Byly zakoupeny smazatelné tabulky pro prvňáčky se sadou náhradních fixů, stojan pod klávesy , abychom na naše hudební vystoupení nemuseli vláčet všude stůl, nový koberec s křižovatkami , aby nám bylo teplo od země, spreje, které v období rýmy, viróz a chřipek zlepšují vzduch, barevné tvrdé čtvrtky, krepové papíry pro naše tvoření i pro hry v lese, obruče na tělocvik, krásné sešity s pohádkovými motivy z recyklovaného papíru, abychom chránili přírodu, tempery, štětce i modelovací podložky a jiné výtvarné potřeby.

I díky tomu školáčky tvoření moc bavilo a užívali si školní práci.

Zapsala Martina