Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pomůcky pro školní rok 2018/2019

20. 8. 2018

Vážení rodiče,

s přibližujícím se začátkem nového školního roku chcete jistě zajistit svému dítěti potřebné pomůcky. V příloze tohoto článku jsou seznamy pro jednotlivé ročníky. Seznamy jsou orientační a mohou být upřesněny konkrétními vyučujícími na začátku školního roku.

Rodičům budoucích prvňáčků chceme připomenout,  že řadu pomůcek dostanou jejich děti zdarma a tak není úplně třeba vše nakupovat. Pro začátek stačí dětem pořídit aktovku, přezůvky (bezpečné pro pohyb ve škole), oblečení na tělesnou výchovu na sportování v tělocvičně (včetně tenisek s bílou podrážkou) i na hřišti. První třída je specifická a je dobré se na všem ostatním domluvit s třídní učitelkou. Budete mít k tomu příležitost při první třídní schůzce na začátku školního roku.

Pomůcky 2018-19.ods