Projekt „Tajný život města“

Naše škola se zúčastnila ve školním roce 2017/18 pokračování projektu vzdělávacího centra Tereza „Tajný život města“. V rámci projektu vytvořil žákovský tým ve složení Vilma Blumentritová, Tereza Bubeníková, Denisa Mrázková a Markéta Štiková hledačku po okolí Stříbrné Skalice s názvem „O statečném kacíři“. (Hledačka je hra, při které se vydáte na cestu, budete hledat nápovědy a luštit tajenku.)

Hledačku si můžete stáhnout na stránkách spolku Život v Hradci a okolí – www.hradec1.cz nebo na stránkách infocentra ve Stříbrné Skalici – www.ic-stribrnaskalice.cz nebo si ji vyzvednout v infocentru ve Stříbrné Skalici v tištěné podobě a vyzkoušet.

Hledačky z celé republiky lze najít na www.questing.cz. Užijte si hodně zábavy při poznávání krás naší vlasti!