Plavání

Vážení rodiče,

letos bychom pro žáky 1. stupně naší školy rádi uskutečnili KURZ PLAVÁNÍ. Kurz by probíhal v Říčanech na Fialce, začínal by v únoru a dohromady by se jednalo o 15 lekcí. Plavat bychom jezdili vždy ve středu ráno místo hodin TV, vraceli bychom se před obědem. Cena kurzu včetně dopravy autobusem od školy by činila do 2000 Kč. Tuto částku budeme vybírat najednou nebo ve dvou splátkách po 1000 Kč (v lednu a v únoru), vše vyúčtujeme a případné přeplatky vrátíme.

Žáci musejí mít na první lekci prohlášení o bezinfekčnosti podepsané rodiči.

V případě zájmu o plavání doporučuji nechat včas vypálit případné bradavice, děti s nimi do bazénu nesmějí.

Bližší pokyny ke kurzu pošleme v průběhu měsíce února. Účast dětí dobře zvažte, kurzovné se nevrací, jízdné jen v případě nadpoloviční absence ze zdravotních důvodů, nutno doložit lékařským potvrzením.

Děti povedou zkušené a vstřícné „tety“ , které to s malými plaváčky moc hezky umějí:-)

Případné další dotazy na tel. č. Školy nebo na mém mobilu 602149417 či e mailu

Na vodní hrátky s Vašimi dětmi se těší

Martina Studzinská