Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo RŽL v Říčanech

A ti malí mravenečci se blíží k Labuti a už lezou dovnitř a je jich stále více a více. Celkem jsem jich tam napočítal 110.

Rozdělili se na tři houfy. Nejsilnějších 16 ovládlo jednu místnost sálu a tiše se věnovalo svému počínání.  2. mezi děvčaty byla Julie Vilímová Celkově 9. při své první návštěvě áčka byl čerstvý elista ( 1391 ) Daniel Žák, 15. Anna Zlámaná.
Další dva houfy mravenečků se usadily v hlavním sále o počtu 46 v béčku a 48 v céčku. B turnaj byl tentokrát z naší strany obsazen pouze 21. Honzou Hegerem.
V céčku měl hlavní ceny v rukou David. Celkově první byl Tomáš Pelák z Říčan, který měl namále pouze s Davidem Studzinskim, 2. mezi kluky. Ale David ( celkově 4. ) partii nedotáhnul do zdárného konce, patoval a připravil se tak o první místo mezi hochy. A po prohře s Klárou v posledním kole i o 1. místo v celém céčku. Dívky vyhrála Klára Kopecká. Celkově 7. byl Matěj Hrbek a 18. Vojta Hrbek. Všichni v céčku  hráli na své maximum a byl to pro ně nejlepší výsledek. Všechny výsledky si můžete vyhledat na http://www.chess-results.com/tnr89267.aspx?art=4&lan=5&fed=CZE&wi=821

Bolek Studzinski

 

 

Náhledy fotografií ze složky 6. kolo RŽL v Říčanech