Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. kolo RŽL - Neveklov

Chybí 20 stupňů ! Kdo je ukradl ze Skandinávie ? A hádejte kde se našly ? Ano u nás !

Tak začala válka na území Neveklova jednoho mrazivého rána dne jedenáctého měsíce února roku dvoutisícíhodvanáctého.
Turnaj A
Ne, že by se nepovedl, ale kdo neviděl povedenější turnaj ( samozřejmě hovoříme o výsledku Julie s Aničkou ), ať se vysvlékne do půl těla a oběhne dům třikrát po směru hodinových ručiček a vždy před vchodem vztáhne ruce k nebesům a zvolá " Buta, Buta, Krleš, Prdleš! Příště to bude ještě lepší! Holky sice mají umístění, ale mezi slepými i hluší nahmatají.
Turnaj B
Tak se hezky posaďte, zapalte si svíčku, a dejte si právě namletou s těšením uvařenou guatemalskou kávu. Nebo z jiného šálku čaje - do zongu rozvoňte kvalitní oolong dle chuti ( třeba Zamrzlý vrcholek hor ) a vychutnávejte. Mezi hochy 1. místo Dana Žáka. A dobře pitelný nálev si udělal i Honza Heger. Tři body v béčku jsou o tři body víc než jindy.
Turnaj C
JAWA ( Vasilev - vítěz C turnaje je z JAWY Brodce ) jede. Škoda. David měl řidítka ve své hlavě. Nemohu napsat ve svých rukách. To by si dojel pro vítězství, ale jako obvykle, když už se rýsuje vítězná cílová páska, tak narazí do betonu svých emocí a je vygumováno. Strašidelná minela s Honzou Žirovnickým a zcela odevzdána partie v posledním kole uvolnila 2. místo pro Vaška Šímu a pro Davida zbylo jen místo sedmé. Neztratili se ani Matěj a Vojta Hrbek. Matěj si uhrál 4. VT ( gratulace! ) a Vojta na svém prvním turnaji uhrál hezkých dva a půl bodu.
Konečné výsledky najdete na
http://chess-results.com/tnr65627.aspx?art=4&lan=5

zapsal Bolek

 

Náhledy fotografií ze složky 6. kolo RŽL - Neveklov