Absolventi 2004

30. 6. 2004

Absolventi 2004 (13 žáků)

Chodíme na ZŠ ve Stříbrné Skalici už devátým rokem. Ale až nyní si uvědomujeme, čemu nás tato škola naučila. Přísné známkování, které vedlo některé žáky k odchodu do jiných škol, náročná příprava a úspěšné zvládnutí přijímacích zkoušek to potvrzují:
Dva žáci skládali přijímací zkoušky na Gymnázium Říčany. Jeden se umístil jako první a druhý jako čtvrtý z celkového počtu 28 žáků.
Další dva se hlásili na Gymnázium do Benešova. Umístil se na 8. a  26. místě z celkového počtu 44 uchazečů.
Dvě žákyně se hlásily na prestižní hotelovou školu. Z celkového počtu 448 žáků se umístily na 8. a 14. místě.
Jeden žák se hlásil na SŠ stavební a umístil se jako 3. ze 73.
Další žák bude studovat na škole Centru odborné přípravy technickohospodářské v Praze.
Čtyři žákyně se dostaly bez přijímacích zkoušek na tyto střední školy: integrovaná SŠ poštovní, soukromá podnikatelská administrativa, SOŠ chemická, Masarykova SŠ chemická.
Pouze jediná žákyně šla na učební obor a to na SOU obchodu a služeb.

Z této třídy se jeden žák třikrát zúčastnil okresního kola Matematické olympiády: 2 x obsadil 1. místo, 1 x 3. místo.

ze zápisů žáků