Pohár Kocoura Mikeše - 3. kolo RŽL

Kolik nám přijelo dětí s rodiči do naší obce 24.11. 2012 ? Více než desetina stálých obyvatel Stříbrné Skalice. Hrajících dětí bylo 94. S doprovodem kolem 130 osob. Pokuste se to ukočírovat. Zejména se o to snažili Martina Studzinská, Zdeněk Heger a Táňa Zlámaná. Za to jím patří můj veliký dík. A nejen můj, jak se můžete dočíst z ohlasů odjinud.

Musím poděkovat i sponzorům, protože ti se přičiňují o to, že kola ve Skalici jsou považováná hned za Pravonínem za velmi zajímavá. Takže děkuji obci a děkuji Vitrumu za peněžní podporu a děkuji Kavalieru Sázava a firmě Egmont za hodnotné ceny pro děti. Když už jsem u těch díků tak přidám ještě poděkování ředitelce školy za poskytnutý prostor, uklizečkám Vilímkové a Svobodové za nelehký úklid po tolika dětech a několika nezodpovědných dospělých, kteří nečtou propozice a přijedou bez přezůvek a topiči Kalkusovi za útulné prostředí. Ten dokonce, když vykazoval nějakou maminku z budovy, protože ve škole kouřila, dostalo se mu nelichotivých slov.  To určitě nepotěší. Do školy nepatří ani elektronická cigareta natož pak klasika.

Tolik drobné šrámy, ale kdo nic nedělal, znáte to.

V A turnaji jsme při nemoci Julie Vilímové měli pouze jediné želízko v ohni dívek, ale to bylo přetaveno v kov zlatý. Anna Zlámaná porazila v posledním kole svou největší konkurentku z Vlašimi a vybojovala 1. místo mezi děvčaty.

V B turnaji jsme mohli rovněž slavit. 3. místo Dana Žáka je velký úspěch ( nasazen až jako 7. ). Ostatním se v tomto turnaji už nedařilo 32. Jan Heger, 36. Zbyňďa Nenutil, 37. David Studzinski, 38. Klára Kopecká. To neodpovídá nasazení, snad jen Klárka s Davidem nemusí být zklamáni.

V C turnaji se představili pouze Kryštof Čuda a Vojta Hrbek. Kryštof zahrál velmi dobře, uhrál si 4.VT a 5. místo je jistě cenné. Vojta předvedl na co má. 29. místo není žádným zklamáním.