Prosíme do 30. ledna 2012 o doplatek 1500,- na účet 670100-2202622990/6210. Pokud nechcete, aby žák/yně  měl/a u sebe peníze na na vleky v hotovosti, pošlete na tento účet 2500,-.
Vždy do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení žáka.
Definitivní doúčtování bude provedeno do konce února (po zaplacení autobusové dopravy).
Děkujeme.

Zuzana Pecariková a Vladimír Kubín

Termín: 4. 2. 2012 až  10. 2. 2012

Místo: Smržovka, Penzion u potůčku

Vedoucí: Z. Pecariková, V. Kubín

Zdravotnice: Z. Pecariková

Instroktoři:. M. Černohousová, V. Kubín, Z. Fousek

(všichni jmenovaní mají instruktorské zkoušky)

Pokud váš syn/dcera se nebude moct zúčastnit výcviku, je třeba co nejdříve zajistit náhradu, abyste nemuseli platit případné stornopoplatky, které si může účtovat poskytovatel. Výše stornopoplatků bývá závislá na počtu neobsazených míst.
Bude-li třeba, prosím kontaktujte na adrese pecariková@zsskalice.cz .

Dále prosím do 20. ledna 2012 o doplatek 1500,- na účet 670100-2202622990/6210, do zprávy pro příjemce napište jméno a příjmení žáka.
Zdá se, že i tentokrát  cena lyžařského výcviku pro žáky ZŠ Stříbrná Skalice bude do 3 000,- bez permanentek a půjčovného.

Upozorňuji, že příští školní rok (2013) se lyžařský výcvik pravděpodobně nebude konat, v případě zájmu bychom pro vybrané lyžaře mohi zajistit lyžování během jarních prázdnin 2013.

Děkuji. Kateřina Macháčková

Letak 1