Recyklohraní

17. 11. 2014

Jako v několika minulých letech, tak i v letošním roce je  naše škola i nadále zapojena do projektu recyklohraní, s jehož pomocí se snažíme žáky vést k zodpovědnému chování k přírodě. Sbíráme vysloužilé drobné elektrospotřebiče, vybité baterie, nefunkční mobilní telefony. Za to získává naše škola body, které lze vyměnit za hry nebo užitečné pomůcky pro vyučování.

Kromě toho se v rámci této soutěže účastníme akcí, při nichž si žáci mohou zábavnou formou uvědomit, jaké by to např. bylo žít bez elektrického proudu. Žáci některých tříd na 1. a2. stupni si uspořádají besídku, oslavu, párty zcela bez elektrického proudu jako např. černou hodinku. A to včetně přípravy pohoštění na ni. Vše zdokumentujeme a nafotíme, abyste na našich stránkách o nic nepřišli ani vy.

O partnerství při této akci a nejen při ní se dozvíte více na www.hithit.cz (odkaz), která tyto užitečné aktivity podporuje.