EKOLOGIE

Příspěvky

15.10.2018 Přednáška NEPZ

15. 10. 2018

Dne 15.10.2018 se celá naše škola zúčastnila zajímavé přednášky pana Petra Coubala, který dětem představil projekty Prales dětem a Oceán dětem, kdy se Češi zapojují do akcí na ochranu životního prostředí a kriticky ohrožených druhů zvířat.

13.10.2018 - Mezinárodní den elektroodpadu

10. 10. 2018

Nový recyklační svátek – Mezinárodní den elektroodpadu  připadl na sobotu 13. října. Jeho cílem je podpořit třídění a recyklaci elektrospotřebičů. Tento významný den si připomene i naše škola při plnění úkolu v projektu RECYKLOHRANÍ s názvem Pojďte udělat skvělou reklamu na třídění baterek a elektra!

Vztah žáků a učitelů naší školy k životnímu prostředí

30. 3. 2013

Žijeme v krásné krajině a nemělo by nám být jedno, zda také tak krásná zůstane i našim potomkům. Jistě nikdo z nás není tak hloupý ani sobecký, aby záměrně znečišťoval lesy, vodu či vzduch kolem nás.