Dopravní hřiště

Naši žáčci 1.. 2, a 3. třídy spolu s dětmi z mateřské školky absolvovali dopravní výuku. Pro děti bylo hodně zajímavé i to, že jim dopravní předpisy vysvětlovali policisté v uniformách, kteří to s nimi báječně uměli. Vzhledem k tomu, že tato akce proběhla v měsíci září, tedy na začátku školního roku, pomohla malým žáčkům mimo výuky základních pravidel silničního provozu také s uvědoměním si, že pravidla je opravdu nutné dodržovat, aby nedocházelo k haváriím, zraněním nebo jiným nepříjemným situacím. Mimo jiné se naučily spravedlivě střídat v rolích řidičů, chodců či policistů. Děti byly jízdou v autíčkách nadšené a leckdy ani nepostřehly, kolik nových užitečných návyků při této akci hravou formou získaly.

Příspěvky

Dopravní hřiště 2018

25. 8. 2018

Dopravní hřiště 2017

19. 9. 2017

Dopravní hřiště

17. 10. 2014

Na zahradě mateřské školky se rozprostřelo opravdové dopravní hřiště

Dopravní hřiště v Kolíně

17. 10. 2008

V pátek 17. října se žáci prvního stupně zúčastnili akce na dopravním hřišti v Kolíně.

Dětské dopravní hřiště

29. 4. 2008